Dlaczego warto wyprać spersonalizowaną dietę? | kolorowemysli | e-blogi.pl
Blog kolorowemysli
Dlaczego warto wyprać spersonalizowaną dietę? 2016-06-21

Kiedy zaczynałam swoją przygodę z odchudzaniem – tak to muszę nazwać – nie wiedziałam jaką drogą pójść. Waga stała długo, nie chciała drgnąć i nie wiedziałam co jest tego przyczyną, bo byłam dość aktywna fizycznie – mimo mojej miłości do haftu krzyżykowego. Wiadomo, że fajnie było sobie posiedzieć na fotelu i „wrzucać” na kanwę nowe krzyżyki. Ale poza tym moim hobby pokochałam też np. marsze z kijkami. ­­­­­­A waga stała. Trafiłam wtedy na Trizer i pewnie bym go nie kupiła – o czym już wspomniałam – ale przekonała mnie opcja dostępności diety – w pakiecie. To spowodowało, że kupiłam bez zastanowienia i po dziś dzień jestem mu wierna – diecie również, bo idealnie dba o moje potrzebny.


spersonalizowana dieta


Dlaczego warto kupić dietę ułożoną pod siebie?


Spersonalizowana dieta to nie jest to samo co dietki zamieszczane w kobiecych gazetkach. Jak kupujesz tabletki, to dostajesz ankietę. Trzeba ją szczerze wypełnić, podając wagę, wzrost i inne podobne informacje –bez tego nie uda się ułożyć takiej diety, która naprawdę pozwoli schudnąć.


Można zaznaczyć opcję – nie lubię. Tzn wykreślić z diety produkty, których w niej nie chcemy – ja akurat nie wyrzucałam z diety nic chociaż pewnie gdybym dostała w rozpisce krewetki to nie byłabym zadowolona. W każdym razie – nie dostałam. Dostałam za to dużo ryb – szczególnie łososia, z czego akurat jestem zadowolona, bo lubię, a jak mi budżet nie pozwala na jedzenie takich drogich ryb to zamieniam je na tańsze, i też jest ok bo chodzi o to, żeby trzymać się kaloryczności.


Powiem wam, że warto kupić dietę spersonalizowaną głównie wtedy, gdy nie mamy pojęcia o komponowaniu zbilansowanej i pełnowartościowej diety. JA zawsze miałam z tym problem. Nie wiedziałam ile białka, ile węglowodanów, ile tłuszczu – a może w ogóle lepiej z niego zrezygnować? Takie miałam myśli, i tak też jadłam w związku z czym w mojej diecie brakowało nie tylko witamin ale również innych składników. GDy kupiłam Trizer i zaczęłam brać ten suplement oraz stosować się do diety, waga wreszcie ruszyła. Najpierw dość nieśmiało, później pędem, po czym znów zwolniła po to, bym teraz co tydzień traciła po około 1 kilogram. Odpowiada mi to tempo. Jest idealne i liczę na to, że dzięki temu nie będzie efektu jojo.


Lubię swoją dietę. Jest bardzo zróżnicowana. BO mnie motywuje do przygotowywania potraw i próbowania ich – wciąż coś nowego. Nie muszę podjadać ani unikać ciekawych smaków, a to jest chyba w diecie najważniejsze- żeby nie czuć tego, że na niej jesteśmy. A Wy, mieliśmy kiedyś taką dietę od dietetyka? Udało się wam na niej schudnąć?


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]