Produkty pomagające schudnąć | kolorowemysli | e-blogi.pl
Blog kolorowemysli
Produkty pomagające schudnąć 2016-06-22

I to schudnąć z brzucha – podobno. Niezależnie od naszej budowy i rodzaju figury – gruszki, jabłka, klepsydry itp. – każda kobieta, która jest mamą, ma trochę więcej tłuszczyku na brzuchu. Chociaż – właściwie to widywałam i takie, które po urodzeniu nawet 4 dzieci miały ten brzuch prawie idealny jednak jestem pewna, że wiązało się to z godzinami ćwiczeń. Nie wierzę w przypadki, kiedy kobieta idzie do szpitala z brzuszkiem i wychodzi z niego wyglądając tak, jak przed ciążą. W każdym razie – ten brzuch zawsze chciałoby się poprawić. I możemy to zrobić nie tylko ćwiczeniami ale też odpowiednią dietą i jedzeniem dobrych produktów. Jakie to produkty?


co jeść żeby schudnąć


 


Co jeść, żeby schudnąć z brzucha?


Pełnoziarniste pieczywko. Uwielbiam chleb. No i nie potrafię go sobie odmówić. To dla mnie męka jest nie mówiąc już o tym, że kurczę jak nie zjem chleba, to jestem głodna. No to jem. I zamieniłam białe na ciemne a jakieś tam badania wykazały, że podobno jak się je ciemny chleb bo otyłość brzuszna zmniejsza się aż o 10 procent.


Rybki – kolejny dobry produkt na liście, który pomoże się pozbyć tłuszczyku z brzucha. Ich jedzenie zapewni nam na długo sytość – istotna sprawa. Poza tym mają dużo białka a białko działa tak sprytnie, że organizm spalając je traci dużo więcej kalorii niż wtedy gdy spala węglowodany czy tłuszcze – dlatego właśnie polecam bardzo białkowe kolacje ale proponuję unikać „czystej” diety dukana, bo nie wyjdzie Wam ona na zdrowie.


A orzechy- też są na liście dobrych produktów mimo tego, że zawierają sporo kalorii. Tłuszcze też ale to te dobre tłuszcze – kalorie też dobre. Oczywiście nie chodzi o to, żeby zjeść na raz kilogram orzechów. Ale dodane do porannej owsianki albo jako przegryzka na drugie śniadanie są idealne i pomagają spalać tłuszcz – podobno szczególnie ten z brzuszka.


Hitem są też warzywa strączkowe – chociaż one akurat mnie na przykład wzdymają. Za to zawierają mnóstwo białka – już wiecie dlaczego jest dobre – przeciwutleniaczy i witaminy z grupy B. Warto je wprowadzić do codziennej diety.


To taka nasza złota lista – jak będziecie codziennie zajadać te produkty to jest szansa, że Wasz brzuszek będzie idealnie wyrzeźbiony. A może macie jakieś inne swoje sposoby na płaski brzuch?


 


Dodaj komentarz


e-blogi.pl
  e-blogi.pl  [Załóż blog!] rssSubskrybuj blogi
[Zamknij reklamy]